x

Pro stažení certifikátu do pokladny Klikněte zde

Skladové hospodářství

Díky naší pokladně budete přesně vědět, které zboží již na skladě chybí. Stav skladu si zobrazíte z pokladny, z vašeho mobilu nebo PC.

Zjednodušte si život

Ať už je váš obor jakýkoli, Smable obsahuje pokročilé a uživatelsky přívětivé nástroje. Skladové hospodářství urychlí Váš pracovní den, zlepší Vaše marže z prodeje a pomohou Vám provozovat stabilní a ziskové podnikání.

Smable pokladna
Smable pokladna

Máte tisíce položek? Nevadí!

Smable je neomezenný, nahrajte tisíce položek za pomocí CSV či excelu. Za pomocí krokového výběru sloupců, lze přenést inventář odkudkoliv.

Používejte data ke zlepšení podnikání

Využívejte statistiky ke zlepšení podnikání. Smable Backoffice sleduje Vaše náklady, ukazuje Vaše ziskové marže a hlásí nejprodávanější položky.

Smable pokladna

Revoluční skladové hospodářství

Snadné přidávání nových položek

Inventář položek můžete přidávat jednotlivě nebo hromadně prostřednictvím souboru CSV (excel). Položka může být vytěžena z určitých skladových položek či jako receptura.

Skladové hospodářství

Aktuálnost stavu

Kdykoliv se můžete podívat z pokladny na aktuální stav zásob. Abyste dopředu věděli, že určité zboží dochází, budete upozorněni během jeho prodeji. Limit upozornění si můžete sami nastavit.

Skladové hospodářství

Příjem zásob, inventura a odpisy i přes pokladnu

Za pomocí pokladny či backoffice lze vytvořit celkovou inventuru skladu, naskladnit celou příjemnku či odepsat rozbitý hrnek. Vše lze zpětně zkontrolovat za pomocí reportů v backoffice zpětně.

Více organizovaný, méně stresující.

Přiřazujte položky kategorií a dodavatelů. Udržujte pořádek ve svém inventáři. Díky tomu umožněte vyhledání skupin položek pro analýzu prodejních trendů.

Přehledné a pokročilé statistiky, kterým lze snadno porozumět.

Smable pokladna

Sledování zásob včetně receptur

Sledujte množství položek, abyste věděli, kolik toho je skladě a co je třeba objednat. V gastro podnicích můžete dokonce sledovat součásti položek, jako jsou pokrmy a nápoje, pomocí správy se základními surovinami!

Hlášení trendů prodeje

Poznejte své nejprodávanější položky, které položky a kategorie jsou nejziskovější, nebo si zobrazte další typy podrobných údajů o prodeji podle jednotlivých položek. Poté jej dolaďte pro zvýšení zisku.

Marže a přirážky

Abyste mohli růst, musíte zvýšit svou ziskovost. Zadejte cenu svých položek do Smable, abyste viděli svůj zisk a marži, abyste věděli, kde se máte zlepšit.

Smable pokladna
Cheesy & Ko, Praha 7 – Letná

Cheesy & Ko, Praha 7 – Letná

V prosinci jsme zavedli pokladní systém Citaq H14 včetně připojení na obchodní váhu do provozovny Cheesy & Ko. Současně s nimi stále inovujeme pokladní systém na stále rychlejší a pohodlnější zařízení.

"V poho komunikace, parádní servis a ochota řešit jakýkoliv problém!"
Petr
Zaměstnanec provozu Cheesy & Ko

Říká se o nás

Hodnoceno jako nejlepší pokladna na Google Play

"Musím jednoznačně pochválit, zpětná vazba z prodejny, přehledy, administrace a funkcionalita, vše zatím výborné."

Zelinářství od roku 1928 B. Zítko

"Musím systém jen chválit, hrozně mi vyhovuje."

Mama Stella Artisan V. Rybičková

"Mohu z mé zkušenosti doporučit."

Sauna Bar Štramberk L. Randýsek

"Máme za sebou první dvě akce, kde jsme nasadili Smable v ostrém provozu. Obecně velká spokojenost, pro nás obrovský krok kupředu."

Nekovová kotvící lana a příslušenství Cassiopeia Consulting, a.s.

"Parádní servis a ochota řešit jakýkoliv problém!"

Maloobchod se sýry Cheesy & Ko

"Samble aplikaci používáme už 5 let a jsme moc spokojení."

Prodejna v Kunštátě Špajz plný dobrot

"Backoffice je pro nás výhodný, protože vidíme prodeje v reálném čase a vyprodané zboží můžeme ihned připravit a poslat na doplnění zásob. Je to fajn!"

Prodej kulečníkového a šipkového zboží Billiard club Řípská

"Moc děkuju za všechno, funguje to i s tiskárnou a terminálem parádně, kolegové jsou nadšeni. Proti jiným systémům je to fakt uživatelsky velmi příjemné, včetně Vaší podpory."

Petra S. Muzeum Říčany

"Paráda, funguje to. Děkujeme za ochotu."

Zahradnictví Zahradnictví Sekvoj

Curry Masala Praha, Kavárna Malý Eden, Muzeum Karla Zemana, Děčínský Pivovar s.r.o., Úztecká pražírna, Buchta Coffee s.r.o., Květinářství SOS Růže Plzeň, Síť trafik Neratovice, Mlékárna Kobylisy, ŠPAJZ plný dobrot, Štrůdlárna Kladno, Biocentrum a kavárna Krakov, La Favorita Příbram-zmrzlinárna, Pekárna s bistrem u Havířů, Pauza Caffé, Nawhal's Bistro, KaMi Kralupy s.r.o., Pivovar petrovice s.r.o, Koval gastro s.r.o, Pizza Momento Želivec, Alternativ Barber shop, Kavárna Orient, Mountain Coffee-Bar, Květinářství Paluba Plzeň, Sweet Street Liberec, Hotel Ledečko, Muzeum Říčany .... a další spokojení zákazníci

Vyzkoušejte pokladnu Smable ihned zdarma!

Bez nutnosti zadávat platební kartu a bez jakýchkoli závazků.

Obchod / Tech. podpora

Po - Pa (9 - 16h)

+420 773 003 793

+420 601 384 227

info@smable.cz

Platební terminál Sunmi P2

(informace ohledně platebního procesu)

+420 220 770 230

podpora@mobilniterminal.cz

Show Room / HW servis

(Satomar) Karlova 37, 614 00 Brno

Po - Pa (9 - 15h)

zavolejte předem na +420 725 325 271

Máte dotazy či chcete požádat o nabídku?

Vyplňte formulář a my se vám ozveme co nejdříve.