Skladové hospodářství

Díky naší pokladně budete přesně vědět, které zboží již na skladě chybí. Stav skladu si zobrazíte z pokladny, z vašeho mobilu nebo PC.

Zjednodušte si život

Ať už je váš obor jakýkoli, Smable obsahuje pokročilé a uživatelsky přívětivé nástroje. Skladové hospodářství urychlí Váš pracovní den, zlepší Vaše marže z prodeje a pomohou Vám provozovat stabilní a ziskové podnikání.

Smable pokladna
Smable pokladna

Máte tisíce položek? Nevadí!

Smable je neomezenný, nahrajte tisíce položek za pomocí CSV či excelu. Za pomocí krokového výběru sloupců, lze přenést inventář odkudkoliv.

Používejte data ke zlepšení podnikání

Využívejte statistiky ke zlepšení podnikání. Smable Backoffice sleduje Vaše náklady, ukazuje Vaše ziskové marže a hlásí nejprodávanější položky.

Smable pokladna

Revoluční skladové hospodářství

Snadné přidávání nových položek

Inventář položek můžete přidávat jednotlivě nebo hromadně prostřednictvím souboru CSV (excel). Položka může být vytěžena z určitých skladových položek či jako receptura.

Skladové hospodářství

Aktuálnost stavu

Kdykoliv se můžete podívat z pokladny na aktuální stav zásob. Abyste dopředu věděli, že určité zboží dochází, budete upozorněni během jeho prodeji. Limit upozornění si můžete sami nastavit.

Skladové hospodářství

Příjem zásob, inventura a odpisy i přes pokladnu

Za pomocí pokladny či backoffice lze vytvořit celkovou inventuru skladu, naskladnit celou příjemnku či odepsat rozbitý hrnek. Vše lze zpětně zkontrolovat za pomocí reportů v backoffice zpětně.

Více organizovaný, méně stresující.

Přiřazujte položky kategorií a dodavatelů. Udržujte pořádek ve svém inventáři. Díky tomu umožněte vyhledání skupin položek pro analýzu prodejních trendů.

Přehledné a pokročilé statistiky, kterým lze snadno porozumět.

Smable pokladna

Sledování zásob včetně receptur

Sledujte množství položek, abyste věděli, kolik toho je skladě a co je třeba objednat. V gastro podnicích můžete dokonce sledovat součásti položek, jako jsou pokrmy a nápoje, pomocí správy se základními surovinami!

Hlášení trendů prodeje

Poznejte své nejprodávanější položky, které položky a kategorie jsou nejziskovější, nebo si zobrazte další typy podrobných údajů o prodeji podle jednotlivých položek. Poté jej dolaďte pro zvýšení zisku.

Marže a přirážky

Abyste mohli růst, musíte zvýšit svou ziskovost. Zadejte cenu svých položek do Smable, abyste viděli svůj zisk a marži, abyste věděli, kde se máte zlepšit.

Smable pokladna
Cheesy & Ko, Praha 7 – Letná

Cheesy & Ko, Praha 7 – Letná

V prosinci jsme zavedli pokladní systém Citaq H14 včetně připojení na obchodní váhu do provozovny Cheesy & Ko. Současně s nimi stále inovujeme pokladní systém na stále rychlejší a pohodlnější zařízení.

"V poho komunikace, parádní servis a ochota řešit jakýkoliv problém!"
Petr
Zaměstnanec provozu Cheesy & Ko

Vyzkoušejte pokladnu Smable ihned zdarma!

Bez nutnosti zadávat platební kartu a bez jakýchkoli závazků.

Říká se o nás

Hodnoceno jako nejlepší pokladna na Google Play

Ozvěte se

+420 601 384 227

Napište nám

info@smable.cz

Sídlo

Ke Stírce 13/751, Praha 8

Máte dotazy?

Vyplňte formulář a my se vám ozveme co nejdříve.